Storytime: kaip susipažinau su savo vaikinu?

Sveiki, skaitytojai!

Kas stebite mano veiklą įvairiuose socialiniuose tinkluose, turbūt matėte, jog prašiau kokios paprastos temos naujam įrašui. Nebijokit, temų ir idėjų ateities įrašams tikrai turiu, bet vienoms jų reikia daugiau laiko, kitos tokios rimtesnės, tad norisi jas rašyti šiai veiklai labiau įsibėgėjus.

Na, o šį kartą šiek tiek paplepėsime apie mano asmeninį gyvenimą. Temą truputį praplėsiu, užsiminsiu apie įvairius skaičius, susitikimus, veiklą kartu (galbūt, šito nepažadu), bendravimą ir panašius dalykus, bet pirmiausiai... pradėkime nuo įrašo pavadinime prirašyto klausimo.

Su savo vaikinu pradėjau bendraut gruodžio vienuoliktąją. Apie jį žinojau iš anksčiau, na, kaip čia pasakius... kad toks vaikinukas egzistuoja. Draugė vis siuntė ekrano nuotraukas kaip jis rašinėja jai, jog be galo nori man parašyt, bet nedrįsta ir tuo momentu, susidariau apie jį nuomonę, kad jis yra žiauriai bailus vaikinas. Gavosi taip, kad nusprendžiau jam parašyt pati ir, iš vienos pusės, nustebint jį. Parašiau, pradėjom bendraut. Tuo metu dar turėjau tą vadinamą internetinį berniuką, kuris realiai buvo iš mano miesto, bet bijojo su manim susitikt. Taip, ne aš viena turbūt dabar vėl pagalvojau, kad esu neišvaizdi, kad net vaikinai bijo su manim susitikt.
Taigi, grįžtant prie naujesnių laikų, pradėjom bendraut su juo. Iš pradžių taip nedrąsiai iš tikrųjų, ėmiau pamažu susidaryt nuomonę, kad jam beveik viskas nesvarbu, nes mažai kuo rūpinosi. Aš pati esu iš tų žmonių, kurie labai greitai prisiriša prie naujo draugo, tad ne po tokio jau ir ilgo laiko, pradėjau jam pasakot įvairias savo problemas, kuriomis jis pradėjo rūpintis. Tuomet mano nuomonė vėl pasikeitė. Netrukus mane išdavė taip mylėtas internetinis berniukas. Pasibaigė tos draugystės, o dabartinis vaikinas pasidarė vienintelis likęs ramstis mano gyvenime. Draugių problemomis nelabai norėjau užkraut, geriausias to laiko draugas buvo pradėjęs ignoruot, tad pamažu geriausiu draugu pasidarė būtent dabartinis vaikinas. Na, ir po kurio laiko jis man pasakė, jog jaučia man šiltus jausmus. Iš pradžių į tai žiūrėjau ne kaip, nes nieko jam nejaučiau, kol po kurio laiko šilumą krūtinėj pradėjau jaust ir aš. Bendravom lyg pora tikrai nemažai laiko, nors net nedraugavom.
Galiu pasakyti tai, kad nors ir atrodys keista, bet jis man draugaut pasiūlė telefonu, o ne realiai, dėl ko daug kas iš aplinkinių pradėjo galvot, kad tai laidinė meilė, kuria aš tikėjau ir, kuri tikrai tokia nėra, haha. Taigi, pradėjom draugaut vasario septynioliktąją, kaip bebūtų keista, įsiminiau net laiką, kai jis ištarė tuos žodžius ir mano „taip“ pasigirdo 22:12.

Drįsčiau sakyti, kad gyvenam labai toli vienas nuo kito. Mus skiria virš šimto kilometrų, kas įsimylėjus atrodo lyg begalybė. Susitinkam irgi ne taip jau dažnai, bet susitikimai būna patys įsimintiniausi.


Draugaujame jau septynis mėnesius, keturias savaites ir dvi dienas.
Dažniausiai susitinkame Vilniuj arba mano mieste, į jo miestą buvau nuvykusi tik kartą ir, nors stengiausi daug ką įsimint, tikriausiai vis vien pasiklysčiau ten viena, bet kelią iki jo mokyklos ir namų, manau, kad pilnai rasčiau.
Na, galiu pasakyt, kad pykstamės tikrai dažnokai ir tai dažniausiai būna dėl to, kad sukilę hormonai (paauglystė), išsiskiria nuomonės ar kažkuriam bloga nuotaika (daugiau blogų nuotaikų būna man, prisipažįstu). Ne vieną kartą buvom ant išsiskyrimo ribos, tačiau mes vis vien esam kartu. Kaip ten ta frazė? „Nesvarbu kiek kartų susipyksit ar išsiskirsit, jei mylit – susitaikysit.“
O čia pora nuotraukyčių iš kelių susitikimų...


Iš tikrųjų, nelabai žinau ką daugiau ir parašyti.
Jeigu bus norų, po kurio laiko galbūt galėsime padaryti bendrą klausimų ir atsakymų įrašą su juo.
Na, šiam kartui užteks. Galbūt ateityje bus daugiau įrašų apie mus, bet čia jau spręsit jūs.

Dar neskaitei mano patarimų: kaip susiplanuoti savo dieną? Paskaityk! Šį įrašą rasi paspaudęs čia.

Iki kito karto,
Shining Star. xx

Komentarai

Rašyti komentarą

♡Populiariausi♡