Šiek tiek kitoks Q&A #1

Sveikiii!

Šiai dienai paruošiau jums Q&A, tačiau šiek tiek kitokį.
Turbūt dabar jums gali iškilti klausimas kuo kitokį?
Tai atsakymas būtų toks, kad šiam Q&A pasitelkiau šiokias tokias „pajėgas“, t.y. savo vaikiną.
Klausimus mums uždavinėjote mano tinklaraščio „Facebook“ puslapyje ir įvairiose grupėse.
Ir iškart pranešu, kad jis yra tikrai žiauuuriai romantiškas tokiomis temomis, tai nenustebkit. :') O aš dažnai mėgstu nukrypt nuo klausimo temos, tai irgi nenustebkit, aš paprasčiausiai mėgstu plepėt tokiom temom...

1. Iš kokių miestų esate?
Aš iš Šakių rajono (Marijampolės apskrities), jis iš Elektrėnų.

2. Kiek laiko esat kartu?
Penktadienį buvo dešimt mėnesių.

3. Kaip susipažinot?
Į šitą klausimą neatsakinėsiu, tiesiog atsakymą į šį klausimą galite rasti čia ir tiek. ☺


4. Kokia buvo pirma mintis apie jį (ją), pamačius jį (ją) pirmą kartą?
Jo atsakymas: Kadangi susipažinom internetu, tai realiam gyvenime, ta šypsena pamačius ją pirmą kartą ir stiprus širdies plakimas tik ir įrodė, kad tai ji, man skirta mergina. O tada ir atkeliavo pirmosios mintys: „Ar tai mano princesė?“, „Dieve, kokia ji graži“.
Mano atsakymas: Iš tikrųjų, prisipažinsiu, bijojau, kad neatpažinsiu jo ir, kad veikiausiai neturėsim ką veikt, žiauriai jaudinausi dėl to, kad nemokėsiu užvest kalbos, kad gali pradėt tvyrot nejauki tyla, kas tikrai nėra smagu, todėl retsykiais mąsčiau, kad gal geriau atšaukt tą susitikimą? Ir tą paskutinę akimirką, kai labiausiai bijojau, supratau, kad per vėlu, haha... Ir tiesiog, kai pirmą kartą pamačiau jį, ateinantį per perėją (net iki smulkmenų, haha...), pirma mintis buvo: „Domante, tik nepulk iškart, nes gal čia ne jis“ ir dabar iš tikrųjų susijuokiau prisiminusi tas mintis, o kai pirmą kartą apsikabinom, velniškai drebėjo kojos, o dar ir pasistiebt reikėjo... :) Ką jau kalbėt apie širdies plakimą ir kvėpavimą...

5. Kiek pykstatės per dieną?
Galiu paatviraut, kad kartais tikrai daug kartų, o kitą dieną išvis nesipykstam.

6. Ar esat vienas kitam melavę?
Jo atsakymas: Iš savo pusės atsakysiu, taip. Esu melavęs ir to labai gailiuosi, nes suprantu kaip skaudu yra, kai žmogus, kurį myli, kuris Tau yra artimas, meluoja.
Mano atsakymas: Esu melavus ir tikriausiai tai buvo blogiausios dienos mano gyvenime, kai supratau, kad vis tiek kažkada reikės pasakyt tiesą, kurią po kažkiek laiko (gal po dienos ar daugiau) ir pasakiau, o tas jausmas, kai dar žinai, kad tikrai reikia pasiaiškint mylimam žmogui – žudo, nes tada kelias savaites sėdi užsibarikadavusi savo mintyse ir mąstai kodėl melavai...

7. Ar gerai sutariat?
Jo atsakymas: Būna visaip. :') Kai nesipykstam, tai be abejo, daugiau nei sutariam. :))) O kai pykstamės, sunku sutart. Kartais tie pykčiai nebūna trumpi, bet kad ir kiek tų pykčių praėjo, ar ilgesnių, ar trumpesnių, mes vis tiek kartu, nes kai myli – susitaikai.
Mano atsakymas: Tikrai, kad būna visaip. Šiaip kartais iš tikrųjų būna skaudu, kai duodam vienas kitam mažiau dėmesio, nes užsikraunam mokslais ar kitais užsiėmimais ir dėl to būna, kad susipykstam neretai, nes tiesiog per mažai to dėmesio, tai tas sutarimas kai kada geresnis, kai kada blogesnis.

8. Kuris esat pavydesnis?
Jo atsakymas: Ginčytinas dalykas. :) Manau, kad abu vienodai ir gana stipriai. Iš savo pusės pasakysiu, kad mane nervina vien kitų vaikinų žvilgsniai į mano merginą, dar labiau erzina, kai bendrauja. :)) Ir už viską labiausiai nervina, kai pradeda kabint ir meilintis, o jeigu paliestų, tai nukapočiau pirštus, kad neturėtų kuo paliest daugiau. Su niekuo nesidalinau ir nesidalinsiu savo mergina ir niekam neatiduosiu, nes ji – vien tik mano.
Mano atsakymas: Mane taip nervina net ir paprasčiausia merginos siųsta užklausa, kurią jis gauną, kad ir į tą patį Instagram, tai manau, kad net neužsiminkim apie bendravimus ar įvairius merginų žvilgsnius, kai jo geriausias draugas man rašo, kad mano vaikiną kažkokia *nutylėkime mano nervus :D* tiesiog valgo žvilgsniu...

9. Ar bučiavotės?
Žinoma, kad taip... :D

Kokybė nėra pati geriausia, nes kamera
skilusi, bet nekreipiam į tai dėmesio. :)


10. Ar gerai pažįstat vienas kitą?
Jo atsakymas: Kai bendrauji ilgą laiką, kad pasitikėdamas patiki net slapčiausias savo paslaptis, tai žinoma, kad gerai. ^^
Mano atsakymas: Aš asmeniškai manau, kad gerai jį pažįstu, bet žinoma, kartais tenka sužinot kažkokių dalykų, kurių nežinojau ilgą laiką ar aplamai nežinojau, galbūt maniau kitaip.

11. Pasitikite vienas kitu?
Jo atsakymas: Irgi ginčytinas dalykas. Kai atstumas toks didelis, tenka susitaikyt su tuo, kad ir kaip sunku bebūtų, stengtis pasitikėt, bet atsakysiu iš savo pusės – taip.
Mano atsakymas: Pasakysiu atvirai – pasitikiu, bet būna ir tokių atvejų, kai tas pasitikėjimas sugriūva. Anksčiau buvo klausimas apie melagystes ir kadangi abu esam pamelavę, manau, kad suprantama, jog pasitikėjimas tiek vienu, tiek kitu buvo sugriuvęs, tačiau abu iš mūsų skirtingai jį vėl „atsigaminam“.

12. Kokiais mažybiniais žodžiais vienas kitą vadinat?
Jo atsakymas: Arbūzėlis, zuikutis, mažytė, princesė, mano mažoji mergytė, žvaigždutė, saulutė, sūrelis:), spanguolytė (nes kartais spangsta truputį:)) ). Čia tokie pagrindiniai.
Mano atsakymas: Realiai, tai nežinau, dažniausiai tiesiog vadinu jį vardu arba paprasčiausiai zuikiu. :') Dar mėnuliuku ir turbūt viskas. :') Jaučiuosi dabar tokia nusikaltusi... :D

13. Kokie jūsų hobiai?
Jo atsakymas: Kompiuteriai: jų taisymas ir laužimas, ginklai, krepšinis, truputį 'street workout'.
Mano atsakymas: Tai nėra hobis, bet velniškai mėgstu bendraut su žmonėmis. Mėgstu fotografuot, grot, skaityt knygas ir sportuot (jei yra galimybių).

14. Ką veikiat laisvalaikiu?
Jo atsakymas: Garinu ir kartais pagražinu vaikinams veidus truputį. :)))
Mano atsakymas: Dažniausiai tai guliu lovoje ir landau po internetą, fotografuoju, skaitau knygą, groju.

15. Kokiu sportu užsiimat (jei užsiimat)?
Jo atsakymas: Anksčiau visas gyvenimas buvo boksas. Dabar niekuo neužsiimu, esu ir taip užimtas be galo nuostabios merginos.
Mano atsakymas: Lengvąja atletika.

16. Mėgstat skaityt knygas?
Jo atsakymas: Ne. Vienintelės knygos, kurias skaičiau beveik keturis metus – vadovėliai mokykloj.
Mano atsakymas: Taip, taip, taip! Nekenčiu, jei mokykloje yra užduodama perskaityt vieną ar kitą knygą, bet jei reikia pasirinkt savų, aš su malonumu pasirenku jas ir namuose skaitau, kai tik noriu.

17. Kokias tris mėgstamiausias citatas turit?
Jo atsakymas:
•„Neskubėk keršyti pats, geriau pažiūrėk kaip gražiai už Tave tai daro Domantė“ (nu kodėėėl Tu toks žiaurus?)
•„Špaklius tik sienoms.“
•„Ir tai tik todėl, kad vienas žmogus bando eiti tiesiai, o kitas suka į kairę.“ – Domantė 2k17.
Mano atsakymas:
•„Kai kurie žmonės ateina į mūsų gyvenimą ir greitai išeina.
Kiti būna ilgiau ir palieka pėdsakus mūsų širdyse.
Ir mes pasikeičiame.“
•„Visada bus žmonių į kuriuos žiūrint Tau suskaus širdį. Su tais žmonėmis kažkada buvai be galo laimingas. Prisiminimai. Akimirkos, trukusios amžinybę. Juokas. Visa tai Tavyje išsipūs lyg didžiausias burbulas. Tada jis sprogs. Pravirksi, nes daugiau su tais žmonėmis nebebus akimirkų, nebebus juoko, nebebus akimirkų, kurias galėtum prisiminti. Jie tapo vieni iš tūkstančio eilinių žmonių, su kuriais prasilenkiate gatvėje. Ironiška. Anksčiau su jais dalinotės gyvenimu.“

18. Kokios mėgstamiausios jūsų dainos? Ir kartu, ir atskirai.
Atskirai.
Jo atsakymas: Tokios, kurios motyvuoja boksui, muštynėms, sportui, kurios turi 'bass boost' su beat drop'ais; įvairūs remix'ai; bootleg'ai; lietuviškas, rusiškas, angliškas repas ir įsimintinos dainos, primenančios vienintelę ir nepakartojamą, man skirtą merginą. Daug neprasiplėsiu su tom muzikom (mielasis, Tu jau prasiplėtei), tai parašysiu dvi iš patinkančių dainų, tai būtų motyvuojanti boksui: Neffex – Fight Back, o viena iš labai daug mano princesę primenančių dainų: Shawn Mendes – Treat You Better.
Mano atsakymas: Ed Sheeran – Perfect, Shawn Mendes – Imagination, kelios rusiškos ir visas mano mėgstamiausių grojaraštis.
Kartu.
Avril Lavigne – My Happy Ending, Ed Sheeran – Perfect, Zayn – Dusk Till Dawn.

Tiek būtų šiam kartui, bendrų mūsų Q&A dar tikrai bus mažiausiai pora, tad laukite!
O mano paskutinį įrašą gali rasti ir paskaityti čia!

Iki kitų kartų,
Shining Star. xx

Komentarai

 1. Dieve,kaip laukiau šio Q&A!!!
  Skaičiau lyg vaikas įsižiūrėjas į spalvotiškiausia saldainį...
  Ir taip norėjosi,kad nesibaigtu,bet...
  Laaabaaiii patiko! Visi tie atsakymai ir mintys buvo kažkas NEREALAUS!
  Aš APAKUS!.. Laukiu daugiau tokių įrašų,xoxo 🤗

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pagaliaaauu! Be galo laukiau šito Q/A ir pagaliau sulaukiau, laukiu sekančių dalių labai, galėjai ilgesnį Q/A padaryt, nes dabar taaip nekantrauju sužinot atsakymus į kitus klausimus, haha. Puiku! ❤

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėjau mažiau klausimų, nes kitose dalyse būčiau neturėjusi ką įdėti į klausimų vietas... :) Dėkoju už komentarą! ♥

   Panaikinti
 3. Labai mielas įrašas. Laukiu kitų! <3

  AtsakytiPanaikinti
 4. Uuuu, man patiko. Įdomūs atsakymai, nenusibodo skaityt :))
  Naujas įrašas mano bloge: http://migdoline.blogspot.lt/2017/12/blogmas-3-verksi-tu.html

  AtsakytiPanaikinti
 5. Viskas šauniai parašyta ir buvo žiauriai įdomu skaityti! Nenustok rašyti savo tinklaraštį ;)
  Mano blog tinklaraštis: dcloudyplanet.blogspot.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, su nenustojimu tai kaip išeis, nes visokių minčių kartais pasitaiko, kad galėčiau ištrint ir nebesirodyt daugiau čia... :D
   Dėkui už palaikymą! ♥

   Panaikinti
 6. Įdomus įrašas!:) Patiko ir laukiam daugiau tokio tipo įrašų:)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

♡Populiariausi♡