Interviu...?

Sveiki, skaitytojai!

Be galo seniai matėmės, tiesa? Iš tikrųjų, net nežinau kaip čia man bus su šio tinklaraščio rašymu, veiklų turiu tikrai pakankamai ir socialinėje erdvėje, ir realybėje, vis bandau kažkaip spėti, bet tikrai ne visada sekasi. Bandysiu čia grįžti ir neapleisti jūsų, pasitikti jus su naujais įrašais: patarimais, minčių liejimais...
Na, o šią savaitę atkeliauju pas jus su viena youtuber'e Vilte, iš kurios paėmiau interviu.
Prieš pradėdama interviu, noriu pasakyti, kad kažkada buvau gavusi klausimą ką manau apie YouTube?”, tai kadangi ėmiau interviu su youtuber'e, pagalvojau, kad tuo pačiu atsakysiu ir į klausimą.
Apie YouTube iš tikrųjų neturiu susidariusi kažkokios nuomonės, gal netyčia ne taip supratau klausimą… Na, o jeigu klausime turimi konkrečiai būtent youtuber'iai, tai aš apie juos irgi nesu susidariusi kažkokios konkrečios nuomonės. Kai kurie youtuber'iai tikrai yra geri, jų vaizdo įrašai kai kuriems padeda, kitiems galbūt pakelia nuotaikas, suteikia kažkokios informacijos, tačiau kai kurių kuriami vaizdo įrašai yra visiškai be ryšio ir kartais netgi suteikia žiūrintiems ne kokias emocijas…

PERSPĖJIMAS PRIEŠ SKAITANT: Interviu imtas gana seniai, vos savaitė po pirmojo pusmečio.

Sveika, Vilte! Pirmas pusmetis jau lyg ir baigėsi, kaip sekėsi susidorojant su mokslais pastarąją savaitę?
Sveikutė! Na, buvo sunku, ir labai. Kiekvieną dieną buvo po kelis atsiskaitymus, tai teko gerokai paplušėti ir pasimokyti.

Kokios nuotaikos šaltuoju metų laiku? Nekankina depresingos nuotaikos?
Tiesą sakant, atsibodo žiema. Nebesulaukiu vasaros. Gerai bent tiek, kad jau dienos ilgėja, nes kai išeini ir pareini namo iš mokyklos su tamsa, tai ne kas.

Su kuo Tau asocijuojasi pati žiema?
Turbūt su ilgais, tamsiais vakarais ir puodeliu juodosios arbatos su citrina. Dievinu ją.

Taigi, šiandien norėjau Tave pakalbinti apie YouTube. Kada pradėjai youtube'inti? Nuo ko viskas prasidėjo?
Seniai norėjau pradėti, ir labai. Vis kėlinėjau tuos video ir tryniau lauk. Normaliai pradėjau nuo 2017 m. kovo mėn. Visada norėjau būti youtuber'e, man patikdavo labai kameros. Pamenu, vaikystėje turėjau mažytį fotoaparatą, jau nuo tada filmuodavau visokius video, kai man buvo vos 8 m.

Kaip patari nugalėti baimę tiems, kurie vis neprisiruošia įkelti pirmojo vaizdo įrašo į savo kanalą? Kaip pati ją nugalėjai? Ar jos išvis nebuvo?
Jeigu žmogus labai nori, visada nugalės baimę ir bandys siekti savo tikslo. Kaip jau sakiau, seniai kėliau video, bet vis juos užprivatindavau. Net nepamenu ar tą baimę turėjau ir nugalėjau. Tiesiog mane užplūdo didžiulis noras, taip ir įkėliau.

Buvai susitaikiusi su būsima kritika ir komplimentais? Kaip save prieš visa tai nustatei?
Va čia buvo didžiausia problema. Negatyvas. Visi neigiami komentarai, kritika. Labai ėmiau į širdį. Buvau net ištrynusi savo video vis dėlto, bet su laiku suvokiau, kad mano svajonė yra didesnė, nei keletas neigiamų komentarų. Tiesiog išmokau nekreipti į tai dėmesio. Žinoma, argumentuota kritika visada į naudą, bet tie pasakymai, kaip „kvailė“ ir kt., tai yra nesąmonė, net gaila darosi pažiūrėjus į juos ir supratus kiek negatyvo yra lietuvių tautoje.

Išduok paslaptį, iš kur semiesi idėjų vaizdo įrašams?
Geras klausimas. Senesniems video net nebepamenu.

O dabartiniams?
Yra keletas merginų, kurios kuria 80’s 90’s video. Būtent mano nauji video bus kažkas tokio.

Ar prieš filmuodama vaizdo įrašą susigalvoji visiškai viską, ką sakysi ar dalį, o gal išvis viskas liejasi savaime ir nieko neapgalvoji?
Daugeliui video sugalvoju, bet kai kurie būna ekspromtu, tai tada kalbu kas šauna į galvą.

Kas Tave motyvuoja vis kurti vaizdo įrašus ir nenutraukti veiklos YouTube platybėse?
Na, aš esu užsibrėžusi tikslą, kad pasieksiu to, ko noriu ir viskas. Bet buvo laikotarpis, kai galvojau vėl nutraukti, tai labiausiai mane motyvuoja mano geriausia draugė. Ji seka kiekvieną mano video ir visada pasako kas gerai, o kas blogai. Žinoma, man jos nuomonė labai svarbi.

Maždaug kas kiek laiko keli vaizdo įrašus? Kokio grafiko laikaisi?
Juokingiausia tai, kad buvau suplanavusi viską tobulai, bet iPhone telefono filmuotos medžiagos nepriima programa, per kurią redaguoju video. Tai dabar laukiu savo senojo telefono ir vėl pradėsiu kelti. Stengiuosi kartą į savaitę, bet nelabai gaunasi.

Kaip susilauki dėmesio? Kaip patartum jo susilaukti būsimiems youtuber'iams?
Bandau kuo labiau, daugiau visur kelti savo video nuorodas. Vis skelbiu kažkur. Bendrauju su lietuvių youtuber'iais ir taip labiau bandau gauti dėmesio. Na, taip daugelis ir daro.

Na, o einant gatve pasitaiko, kad pribėgtų Tavo fanė ir pasiūlytų nusifotografuoti ar pasirašyti ant jos rankos? :D
:DDDDD Kai išpopuliarėsiu, taip gal ir bus.

Man asmeniškai atrodo, kad esi gana populiari. :D
Galbūt turi savo bent 3 mėgstamiausius Lietuvos (ar užsienio) youtuber'ius, kuriuos nuolat žiūri, nepraleidi nei vieno įkelto vaizdo įrašo?
Būna, kad praleidžiu, bet dažnai žiūriu Eris The Planet, Ezzie, Dejmukas. Jos mane įkvepia savo paprastumu, stiliumi ir originalumu.


Kokių dar hobių, pomėgių turi? Ką dar veiki gyvenime be video kūrimo?
Na, aš dažnai dabar žiūriu vieną serialą, makiažas, mada, muzika. Tai yra mano hobiai. Gana nuobodokai praleidžiu dienas.

Kokie mėgstamiausi atlikėjai, grupės, dainos?
Na, mano mėgstamiausi atlikėjai yra paprasti. Dievinu Camila Cabello ir The Neighbourhood, be abejo dar 120. Dainų turiu labai daug, tai būtų sunku visas išvardinti.

Kokius patarimus duotum norint būti geru ir populiariu youtuber'iu? Ko palinkėtum būsimiems youtuber'iams?
Nebijoti būti kitokiai. Drąsiai reikšti savo mintis ir nuomonę. Taip pat nekreipti dėmesio į neigiamus komentarus, žodžius ir visa kita. O svarbiausia – būti savimi!

Na, nors ir panašus klausimas į buvusį, tačiau ko palinkėtum šio interviu skaitytojams?
Nenustoti siekti savo tikslo ir visada šypsotis. Laimė keičia pasaulį.

Ačiū už tokį nuostabų interviu!

Pastaba: šiame interviu yra pataisyta gramatika ir skyryba.

Viltės YouTube kanalas.
Viltės „Instagram“ paskyra.

Na, tai šiam kartui tiek!
Kažkaip tikiuosi, kad dar šią savaitę susimatysim. ☺
Draugaukime instagram'e,
Iki kito karto!
Shining Star. xx

Komentarai

 1. Pataisyta gramatika ir skyryba... Nežinau kodėl, bet to iš tavęs ir tikėjausi, kai pradėjau skaityt :DD Super įrašas, einu į Viltės kanalą!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip keista matyti savo atsakymus:D Bet labai nuostabus interviu<3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš ir vėl, kaip visada komentuoju keliom dienom vėliau... :D bet geriau vėliau, negu niekada. Įdomus įrašas, nebuvo nuobodu skaityt, šaunu! <3

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žiauriai fainas įrašas! Kai pamačiau pavadinimą kažkodėl iškart į galvą šovė mitis kad būtent su Vilte bus.

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

♡Populiariausi♡