Šiek tiek kitoks Q&A #2

Sveiki, sveiki, sveiki!

Iš tikrųjų šiek tiek nusivyliau savimi, kad taip apleidau šitą tinklaraštį... Bet nelabai yra laiko užsiiminėti mėgstama veikla, kai kiekvieną dieną turi būtinai būti bent koks atsiskaitymas, o savaitgaliais koncertai, varžybos, šiandien vėl stresas: perklausa į dainų šventę. Patekom! Jau nebe pirmus metus važiuosiu į dainų šventę, o praeitą kartą buvo taip faina, kad norisi vis važiuot ir važiuot... Bet dabar ne apie tai!
Ilgą laiką jau galvojau apie šio įrašo paskelbimą, atsakymus vaikino turėjau, bet vis neprisiruošiau pati atsakyt, suredaguot, gal kažką pakeist ir tada įkelt, bet kadangi čia man tikrai reikia rodytis – priverčiau save pagaliau susiimti ir paruošti šį įrašą jums!
Domantė iš ateities: paskaičius savo atsakymus ir jo atsakymus, pamačiau, kad nesu jau tokia didelė romantikė ir jis turbūt pasaulyje užimtų pirmą vietą romantizmo epochoje, ha ha ha...Kiek laiko ilgiausiai galite vienas be kito ištverti?
Jo atsakymas: Aš asmeniškai negalėčiau be savo princesės žinučių išvert nė valandos, bet būna tokių akimirkų, kai tenka ir ilgiau, todėl pradingsta nuotaika ir būna labai liūdna, bet kai pavyksta susisiekt, širdis viduj džiūgauja, kad pagaliau vėl galiu bendraut su mergina, kurią myliu labiausiai. ❤️ Kalbant ne apie bendravimą žinutėmis, kadangi atstumas labai didelis, tai išvert ilgai yra labai sunku. Neslėpsiu, ne kartą bėgau iš pamokų, nes neištvėriau ir buvau labai labai pasiilgęs savo mylimosios. ❤️
Mano atsakymas: Aš netuščiažodžiausiu apie tą virtualų bendravimą ir iškart prieisiu prie realybės: konkretaus atsakymo į šitą klausimą neturiu. Galima čia pradėt rašyt, kad neištverčiau nei dienos, nors jau po poros minučių, kai atsisveikinam, aš jau jo pasiilgstu, bet pažvelgus į visą tai realistiškiau – kiek reikia, tiek ištveriam.

Man: Kuo jis Tave žavi? Viskuo. Pasižiūrėjus kiek jis kantrybės su manim turi ir kaip kartais cackinasi su manim, atrodo, kad esu laimingiausia panelė pasaulyje, nes kitas vaikinas iškart iškeiktų, spjautų ir paliktų. Nors, ak, realiai, turbūt kiekvienai merginai jos vaikinas yra geriausias, mieliausias, rūpestingiausias ir visoks kitoks -iausias.
Kas jame Tau nepatinka? Nepatinka kaprizai, principai ir kartais pasikartojantys praeities kišimai. Nusišaut norisi, kai tai pamatau jo žinutėse. 
Ar esi kada nors melavusi jam? Esu ir tai buvo ne pats geriausias dalykas. Realiai, prisiminus tai, norisi mirt ir niekada nebeatsikelt. Kartais pagalvoju: kodėl jis manęs nepalieka po tų visų mano zbitkų, kurias esu jam iškrėtus...? 
Ar jis buvo kada nors Tave įžeidęs? Kaip reagavai? Jeigu jis mane įžeistų, pasaulyje prasidėtų trečias pasaulinis, ha ha ha...Jam: Kuo Tave žavi Domantė? Pirmoj vietoj iš visko išskirčiau jausmus. Ji myli. Kai tik prisiglaudžiu prie jos, apkabinu, visada jaučiu jos krūtinėje esančios širdutės dūžius, kurie nėra jau labai lėti, trankosi kaip reikiant. ;) Ji rūpinasi, kad išgerčiau vaistus, kai sergu, duoda patarimus, ką daryt, kad pasijusčiau geriau. Jaudinasi dėl manęs, kai dalyvauju pavojingoj veikloj ir bijo, kad man nieko neatsitiktų.
Per pirmą pasimatymą mane pakerėjo jos mėlynos akys. Į jas aš žiūriu kiekvieną kartą, kai susitinkam, nes taip gundo, kad tiesiog neįmanoma nežiūrėt. Kas dar žavi, tai Domantė yra gražiausia mergina šitoj žemėj ir man nerūpi kitų nuomonė. Aš taip galvoju ir man tai yra tiesa. Na, vaikinams mušti merginas nėra garbinga, taigi, už kokius negražius žodžius ar įžeidimus, Domantė pati galėtų pamokyt merginą ir pastatyt ją į vietą nesimušus, o esant reikalui, galėtų ir apsigint, o vaikinai, kurie negražiai kalbės ir įžeidinės mano merginą, jau turės rimtą reikaliuką su manim, bet kai aš toks esu, koks esu, tai turint reikalų su manim, pas dantistą arba traumatologą gali tekt ne vieną kartą lankytis. Paminėsiu dar nuostabų Domantės balsą ir, kad ji pasakiškai dainuoja. Žinoma, galėčiau vardint ir vardint, kuo mane žavi mano mergytė, bet jau labai prasiplėčiau, tai tiek. :D
Kas joje Tau nepatinka? Kas man joje nepatinka? Hmm. Viskas man joje patinka, priimu ir myliu savo mažytę tokią, kokia ji yra.
Ar esi kada nors melavęs jai? Aname Q&A buvo užduotas panašus klausimas, taigi, tiesiog atsakysiu, kad taip.
Ar Domantė buvo kada nors įžeidusi Tave? Kaip reagavai? Domantė iš ateities: aš tokia bloga... Buvo ne kartą ir ne du, pasakysiu tiek, kad buvo tokių atvejų, bet viso to, kaip viskas buvo, kodėl buvo ir visų detalių – nepasakosiu. Kaip ir kiekvienam žmogui būtų skaudu, kai mylimas žmogus taip pasielgia, bet ką padarysi, juk aš be galo myliu Domantę, tie įžeidimai mano jausmų ir meilės nepakeitė. Negaliu ilgai ant savo princesės pykt ir labai greit atsileidžiu.


Kokias geriausias savybes turit? Iš pradžių norėjom rašyt ir savo, ir vienas kito, bet vėliau nusprendėm tik vienas kito.
Jo atsakymas: Mano mažytė labai talentinga, turi pasakišką balsą ir pasakiškai dainuoja. Pripažinsiu, taip, esu vaikinas, bet tas balsas sugeba pravirkdyt, nes tai, kaip ji dainuoja – tiesiog dieviška! Ji mylinti, labai rūpestinga, nėra labiau rūpestingos merginos, kuri šitiek jaudintųsi, bijotų dėl manęs, kai dalyvauju kur nors, kur pavojinga ir t.t., labai nuoširdi, daug bendraujanti ir supratinga.
Mano atsakymas: Be galo rūpestingas, supratingas. Būna, kad jei blogai jaučiuosi ar šiaip labai bloga nuotaika, tai meta viską į šalį ir bendrauja su manim, kad tik pasijusčiau geriau... :')

Kokias blogiausias savybes turit?
Jo atsakymas: Kaprizinga mergytė. :) Dažnai neklauso manęs ir atsikalbinėja.
Mano atsakymas: Nesveikai pavydus ir labai greitai užsišikantis dėl menkniekių. Porininko pavydėt yra natūralu, bet jis pavydi per daug. ☺

Man: Kokį gražiausią komplimentą girdėjai iš jo?
Man iš tikrųjų visi girdimi ir skaitomi komplimentai yra gražūs, neišskirsiu nei vieno.

Jam: Kokį gražiausią komplimentą girdėjai iš Domantės?
„vienas iš jų vis tiek pats geriausias, gražiausias, mieliausias ir visoks kitoks -iausias:)))) ❤️“.

Jei galėtumėt savyje pakeisti vieną dalyką (nesvarbu ar išvaizdą, ar charakterio bruožą...), ką pakeistumėt?
Jo atsakymas: Jei tik galėčiau, pakeisčiau rankas... Nelabai noriu aiškint apie tai detaliau viešoj erdvėj.
Mano atsakymas: Mielai pakeisčiau savo charakterį, nes ne tik man, bet ir aplinkiniams jis tiesiog nepakenčiamas. ☺

Aha, jo plaukai tuoj bus ilgesni už mano.

Ar galvojate kažką įdomaus nuveikti, kai sueis vieneri metai jūsų draugystės?
Na, ta sukaktis jau praėjo, tai mes iš tikrųjų tiesiog susitikom ir smagiai pasibuvom visą dieną, bet vis vien dar turiu įterpt jo žodžius: „labiausiai tai, kad ir kas benutiktų toliau, mylėt vienas kitą vis stipriau ir stipriau ir siekt bendrų svajonių ateityje“.

Jei privalėtumėt pakeist bent vieną dalyką savo santykiuose, ką pakeistumėt?
Jo atsakymas: Santykiuose norėtųsi mažiau pykčių, bet labiausiai tai norėčiau pakeist ne pačiuose santykiuose kai ką, kas dažnai lemia mūsų pykčius. Tikiu, kad ne vien mums su Domante taip yra dėl to, kad mus skiria labai didelis atstumas. Žmonės myli vienas kitą, bet didelio atstumo, kuris skiria dvi įsimylėjusias širdis – nemyli niekas. :)))
Mano atsakymas: Vienareikšmiškai – kilometrus.

Įsimintiniausi įvykiai kartu?
Jo atsakymas: Žinoma, labiausiai įsimintina akimirka, galbūt taip galima pavadinti, tai – pirmasis pasimatymas, ta akimirka, kai pirmą kartą mano širdis pradėjo stipriai ir greit daužytis, kai pirmą kartą apsikabinau savo mažytę. Įsimintinas įvykis kartu dar buvo Lietuvos jaunimo dienos (LJD). Būtent tame renginyje susitikom ir praleidom visą dieną šalia vienas kito, o įsimintiniausia akimirka buvo – pirmasis bučinys.
Mano atsakymas: Turbūt labiausiai įsiminė birželio 24-25 dienos. Iki tų dienų nebuvom susitikę nuo 2017 m. balandžio 2 d., o ką jau bekalbėt apie ilgesnį pabuvimą kartu, kai per pirmą susitikimą pabuvom vos kelias valandas. Taigi, tos dvi dienos šalia man labiausiai įsiminė. ❤️


Kelių metų planuojate vestuves?
Šitą palikau atsakyt vien jam, nes aš net neįsivaizduoju. :D
Su vestuvėmis... pirmiausia turiu pasipiršt ir niekas nežino kada tai padarysiu, paslaptys paslaptėlės, kurių tikrai neišduosiu, o kai pasipiršiu, tada ir spręsim kada bus vestuvės.

Na va, tai tiek šiam kartui! ☺
Aš vis dar tikiuosi, kad mes labai greitai susimatysime ir, kad tikrai atrasiu laiko kurį vakarą imt ir parašyt jums naują įrašą...
Draugaukime instagram'eask.fm'e ir Facebook'e! Be to, nepamirškite parašyti 
nuomonės apie mano blogą, konkrečius įrašus ar panašius dalykus čia!
Iki kitų susitikimų!
Shining Star. xx

Komentarai

Rašyti komentarą

♡Populiariausi♡