Q&A #2//Apie mano pomėgius!

Sveiki, skaitytojai!

Nauja savaitė, naujas įrašas...
Atkeliauju čia su Q&A, kuris daugumoje bus apie mano pomėgius (žinoma, ne visus, nes nenorėjau atsakyti į beveik visus klausimus iškart), tad nubėkit užsikaist arbatos, smagiai įsitaisykit ir paskaitykit! ☺♥

Pasidalinu savo ugly face nuotrauka.

Kodėl pasirinkai tokį blogo pavadinimą ir kaip jį sugalvojai?
Tiesiog, galvojau tokį kaip ir „username“ ir vėliau, kadangi susigalvojo angliškas, toks kaip ir, slapyvardis, tai ir tą lietuvišką žodį „mintys“ parašiau angliškai ir tiek.

Kokiomis temomis žadi rašyti sekančius blogus?
Manau, kad įvairiomis, žiūrint, apie kokias temas suksis mano mintys ir kiek išvis tęsis visas šitas reikalas, nes tokių dalykų rašymuose aš tikrai gana greitai išdalinu visas mintis į kelis įrašus ir tuo viskas pasibaigia.

Kas tave įkvėpė bloginti?
Zoella knyga „Girl Online“, vėliau draugai pastūmėjo, taip ir pradėjau.

Kodėl sugalvojai kurt blogą ir rašyt jame?
Anksčiau rašiau šiokius tokius blogus ir kelis skaitinėjau vis kartas nuo karto. Vėliau skaičiau „Girl Online“ ir iš tikrųjų, ta knyga labiausiai pastūmėjo žengt tą pirmą žingsnelį, galvot apie blogo sukūrimą, užsimint apie tai draugams ir atnaujint būtent tokio pobūdžio veiklą internete.
Na, vėliau, kai pasisakiau draugams, tai tikrai visi sutiko, tik manau, kad iš pradžių kai kuriems buvo gana keista įsivaizduot kaip aš bloginu, bet vis tiek palaikė. Vėliau viena iš geriausių draugų ir draugas padėjo sugalvot tą slapyvardį ir galvoju viskas, einu kurtis tinklaraščio atskiro elektroninio pašto, pačio tinklaraščio paskyrą ir... parašyt pirmą įrašą, bet... sustojau. Tiesą sakant, bijojau pradėt. Galvojau rašyt visiškai anonimiškai, liet daugiau mintis, negu rašyt patarimus, išreikšt save kažkiek kitaip, tačiau praėjus kažkur kelioms dienoms po pirmo įrašo paskelbimo, supratau, kad ilgai per kelias paskyras neištempsiu ir po kurio laiko, pasidaviau, paskelbiau, kad viską matys mano asmeninių socialinių tinklų paskyrose ir po kurio laiko – tinklaraščio socialinius tinklus ištryniau (dar ne visiškai visus, tačiau vieną ir paliksiu).
Atskiras tinklaraščio socialinio tinklų paskyras susikūriau gana greitai palyginus, bet patį tinklaraštį... bijojau kurtis tikrai, nes bijojau įvairios kritikos, dar jeigu užsuks kokia profesionali blogerė, tai turbūt išvis mirsiu iš gėdos... Bet įsidrąsinau ir šiaip ne taip susikūriau. Visai nustebau sulaukusi kelių blogerių palaikymo ir dabar tikrai neblogai sutariame, bendraujame, viena kitai patariame, ko tikrai nesitikėjau ypač pačioje pradžioje, tačiau tikrai džiugu, kad yra tokių be galo draugiškų panelių, kurios bus visiškai paprastos, bus savimi ir dar dalins patarimus, kai to verkiant prireiks!

Kaip jautiesi matydama, kad sulaukei nemažai dėmesio ant pirmų dviejų įrašų?
Jaučiuosi tikrai gerai vien dėl to, kad nesitikėjau ir tuo pačiu dėl to, kad na, gera pradžia – pusė darbo. Jeigu nemesiu to ir viskas ateityje tik įdomės, tai reiškia, kad turėsiu pakankamai skaitytojų, kad džiaugčiausi savo pasiekimais pati viduje.

Kokie tavo mėgstamiausi blogeriai?
Iš tikrųjų, tai turime „Messenger“ grupę, kurioje esam ne viena blogerė, tad kelios, kurias dabar nuolatos skaitau, tai Migdolinę, Abrikosinę, Little girl blog, Svajoklės blogą, Candy Unicorn blogą, Parnešk Man Tylą blogą, Cloudy Planet blogą. ♥ Turbūt visi.

Kaip reaguoji į komplimentus bei kritiką?
Daugiausiai į komplimentus reaguoju nei teigiamai, nei neigiamai. Nesu pratusi girdėti komplimentus, o kai juos išgirstu – nelabai patikiu tuo, kas yra sakoma, bet padėkoju ir tiek.
Į kritiką dažniausiai stengiuosi atsižvelgti, žinoma, jeigu tai nėra užslėptas priekaištavimas, kad vien tam žmogui nepatinka mano kažkoks tai poelgis ir turiu bandyt įtikt jam. Be to, neskaitau kritikos, jeigu yra pasakytas net nepagrįstas dalykas, išsigalvojimas ar kritikos išreiškimas įžeidinėjimu.

Ar yra žmonių, kurie trukdo tau siekti tikslų?
Iš tikrųjų yra, bet nelabai jaučiu jų trukdymą.

Ar yra žmonių, kurie tavęs nemėgsta ir bando tau pakenkti? Ką manai apie juos?
Tikrai yra žmonių, kurie manęs nemėgsta, tačiau jeigu ir bando pakenkti – aš to nejaučiu.
Ką manau apie juos? Iš tikrųjų, nemanau nieko. Dauguma manęs nemėgsta dėl neaiškių priežasčių ir dar kai bandau išsiaiškint, nuleidę akis stovi, bėga ar pradeda vadint necenzūriniais žodžiais. Pastarasis aiškinimosi variantas be galo žemas iš jų pusės.

Ar jautiesi populiari?
Vienu momentu buvau pasijautusi, bet pagalvojau, ne toks ir populiarumas ten buvo.
Nesijaučiu.

Nori populiarumo?
Nemanau, kad tai išeitų į gerą. Visiškai užmirštai būt nesinori, galbūt ir būtų nieko tas daugelio žinojimas, bet šiaip, nemėgstu būti dėmesio centre, tai ne man.

Kiek laiko fotografuoji?
Labai daug tikrai nefotografuoju. Nežinau kiek tiksliai, bet šiek tiek daugiau nei pusantrų metų. Iš pradžių nenorėjau kažkaip skelbtis, nes ne kaip ir sekėsi, bet vėliau, pasižiūrėjau įvairių paveikslėlių internete. Iš pradžių bandžiau taip pat nufotografuot, kiek leido aplinkos galimybės, vėliau ėmiau fotografuot tiesiog bet ką, stengiausi išbandyt geresnį kampą, fokusaciją ir visa kita. Kai ėmė šiek tiek geriau sektis, ėmiau po truputį kažkur skelbt darbus ir visai esu tuo patenkinta. Niekas negimsta viską mokėdamas.

Kuo dar užsiimi be fotografijos?
Groju pianinu, rašau blogą, skaitau knygas, padedu žmonėms.

Dažnai fotografuojies?
Kai yra proga arba normalus fotografas ir gana nemažai laiko.

Kuo norėtum dirbti ateityje?
Iš tikrųjų tiek daug niekada nežvelgiau į ateitį, bet manau, kad psichologe.

Kokia tavo svajonių profesija?
Manau, kad čia tas pats, kaip ir tas klausimas, kur klausė kuo norėčiau dirbti ateityje. Tai profesija, gal psichologija, jeigu tai profesija, haha.

Su kuo sieji savo ateitį?
Bandysiu siet su psichologija, muzika, galbūt ir sportu.

Tiek šiam kartui..
Draugaukime instagram'e,
ask.fm'e ir Facebook'e!
Iki naujų susitikimų,
Shining Star. xx

Komentarai

 1. Labaii šauunuss straipsnis! Daug įdomių dalykų sužinojau apie tave💖
  Be to, jeigu atvirai, mane taip pat paskatino ,,Girl Online" knyga😍 Ir yep, aš taip pat noriu savo gyvenimą sieti su psichologija. 💜

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš realiai nemanau, kad pavyks susiet su tuo savo ateitį, gyvenimą, kadangi manęs visiškai netraukia tie dalykai, kurių reikia norint dirbti tokią profesiją, tai jo...

   Panaikinti
 2. Domaaa ���� O aš ir laukiau, kada vėl galėsiu pasidaryti arbatos ir perskaityti Tavo kitą įrašą ���� LIUKS ! Lauksiu kitos savaitės naujo įrašo �� Niekada skaitant nebūna nuobodu, nes Tu taip įdomiai rašaii �� Nesustok!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nori tikėk, nori ne, bet Tavo įrašas kaip visada išėjo labai gerai. Apie Tave sužinojau tikrai įdomių dalykų. Dabar knygyne ieškosiu tos knygos...🤘💞

  AtsakytiPanaikinti
 4. sulaukusi kelių blogerių patarimų... tuo metu jau pradėjau šypsotis beskaitydama :DD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai linksma save matyti tarp skaitomu. Daug ką sužinojau apie tave. Šaunus įrašas.

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

♡Populiariausi♡